Auksti?!

Nu taču - ir ziema! Kas nemaz neietekmē to, ka var ikdienas gaitās doties ar divriteni! It nemaz! pamēģini. Tikai skaties vērīgāk zem riteņiem! Jo vietām ir slidens.


Lai vai kā, "Liepājas velo ziema 2019" notiek un nobraukumi ir lieli, līderi jauni, šad un tad piesalst, bet tikai pāris dienas un kurš gan par to galu galā uztraucas!? Jābrauc tikai.

Nav ko te ņemties, skatamies kas tad mums 1. mēnesi aizvadot ir braucis vissparīgāk!

Sievietes:

1. Agnese Gludava ar 891 km. Agnese šoziem brauc sparīgi, viens mēnesis un gandrīz jau tūkstotis. Tas ir superīgi. Agnese ir pārliecināta velobraucēja, gan ikdienā gan arī sporta sacensībās. Īsts velo cienītājs. Tā tik turpināt!

2. Silvija Kauce ar 888 km. Silvija ir jauna dalībniece, vismaz neesam pamanījuši līderu galā. Silvija pēc braucieniem spriežot ar divriteni ir uz Tu, jo pārvietojas pa pilsētu un varētu būt, ka divritenis ir ikdienas trasportlīdzeklis. Super. Prieks. Novēlam tā turpināt.

3.Laura Pirtniece 652 km. Laura ir pirmā velo ziemas čempione. Pirmās velo ziemas, kas notika pagājušogad. Tas ir apsveicami, ka Laura neatdos titulu bez cīņas, bez draudzīgas cīņas ar citiem velobraucējiem. Aiziet!


Vīrieši

1. Jānis Jaunciems ar 1227 km. Jānis ir uzņēmies vadību un kopumā izaicinājumu līderu galā nav bijis, neesam manījuši. Bet tas ir labi, jo tādējādi Jānis ir pārsteigums un pierādījums tam, ka ir tikai jāvēlas un var braukt visu gadu.

2. Romualds Grumbins ar 1048 km. Roma ir zināms ikdienas velobraucējs daudziem. Daudziem velobraucējiem izaicinājumā un noteikti savējiem, kas zina, ka divritenis Romam ir kas vairāk kā tikai braucamais.

3.Markuss Ozols ar 997 km. Nu Markusu mēs daudzi zinām. No ikdienas braucēja Markuss jau ir iesaistījies sporta velobraukšanā un piedalās daudzās sacensībās. Prieks, ka daļēji arī pateicoties mums forši cilvēki pievēršas sportam! Aiziet. Tā tik turēt.

Šādi ir rezultāti.

Protams, blakus līderiem ir arī daudzi citi velobraucēji, kuri ikdienā pārvietojas ar velosipēdiem un tas ir super. Jo mēs visi kopā veicinam labāku rītdienu un pierādam, ka tikai mainot paradumus mēs spēsim būt labāki. Ka mēs spējam rīkoties, nevis tikai cerēt, ka kādu dienu kaut kas kļūs lētāks un līdz ar to dzīve labāka. Nē, ir jāņem divritenis, jāpārdomā savi paradumi un jācenšas izmantot iespēja. Iespēja būt "zaļākam" ikdienā, ietaupīt līdzekļus un uzlabot veselību kustoties ikdienā!


Ziema!?          Kur!?

Jā, ziema ir tikai gadalaiks un nekas vairāk. Ir tikai jāpiedomā vairāk pie apģērba, velosipēda apgaismojuma un vairāk jāuzmanās uz ielām, bet braukt var un  nemaz ne sliktāk kā vasarā.

Liepāja un apkārtnes novadi ir ideāli piemēroti velobraukšanai ikdienā, to izmantojot kā transportlīdzekli ikdienā. Attālums no pilsētas apdzīvotajiem rajoniem līdz centram ir aptuveni 5-7 km, kas ir vairāk kā ideāls lai ikdienā dotos ar velosipēdu uz darbu vai darīšanās.

Bet pāri visam - "LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2019" tiek organizēta, lai arī ziemās, kas pie mums vairs nav bargas, aktīvie velobraucēji un tie kas par divriteņa izmantošanu ikdienā domā, būtu vairāk motivēti to darīt. Tā, ka nenoliec savu velosipēdu malā, brauc! Pamēģini, jo tas neko nemaksā - neko! Esi aktīvs, lauz stereotipus!

Šoreiz mūsu pasākumam atbalstu ir apsolījuši uzņēmumi, kas aktīvos pasākumus atbalsta pirmoreiz. Tos vari aplūkot pasākuma afišā!

Zemāk atrodi 2 pogas, kas Tevi aizvedīs tur kur ir jāreģistrējas. Viena uz "Endomondo" izaicinājumu, otra uz Reģistrācijas formu", to aši aizpildi un gaidi 1.novembri, kad km sāks skaitīties! 

Ieskaties arī nolikumā, jo pasākumam ir "odziņas", noteikti izlasi!

 Endomondo izaicinājums 

 
 Reģistrācijas anketa 

  NOLIKUMSLiepājas velo ziema 2019


Aktīvi strādājam pie pasākuma plānošanas un aktīvajā fāzē ir atbalstītāju meklēšana, kurā mums patiešām sokas! Uz šo brīdi mums ir apstiprinājuši atbalstu jau 3 jauni uzņēmumi. Blakus attēlos Jūs varat redzēt tos! Lieliski vai ne? Jāsaka, ka gan, ka jaunu auto laimēt šoreiz nevarēs un arī degviela balvā nebūs, bet šis tas interesants no uzņemumiem gan. Arī velo darbnīca mums ir jauna, aktīva, jo rīko pasākumus ar velosipēdiem.

Domājam arī paša pasākuma aktīvās norises plānu, ir idejas, kā to padarīt interesantāku, lai nebūtu tikai km veikšana. Idejas, protams, ir jauka lieta, bet tās vēl jāmenedžē un jāīsteno! Bet zinu, ka Jums patiks! Protams, ja Jums ir kāda gaiša ideja, rakstiet mums un izskatīsim, kā to realizēt.

Laiciņš ārā ir jauks, pavēss, bet tas nav šķērlis, lai ikdienā dotos ar velosipēdu!

Braucam, braucam un apzināmies, ka rudens un ziema ir tikai gadalaiks! Kam nepieciešamas tikai nedaudz cits apģērbs.
"Liepājas velo ziema 2018"

20. martā kafejnīcā "Makšķernieka namiņš" notika pasākuma laureātu apbalvošana. Jaukā gaisotnē uzvarētāji saņēma balvas no pasākuma atbalstītājiem:
Liepājas olimpiskais centrs, SIA "BlueshockRace", Liepājas teātris un Liepājas pilsētas domes.
Dalībniekus sveica Biedrības "Velo-Redele" projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis un valdes priekšsēdētājs Agnis Svažs.
1.vieta saņēma LOC spa dāvanu kartes; 2.vieta - "BlueShockRace" dāvanu kartes; 3.vieta - ielūgumus uz Liepājas teātri; 4-6.vietas - Liepājas suvenīrus no Liepājas pilsētas domes.
Vietu ieguvējus un nobrauktos km ir iespējams apskatīt uzejot ar kursoru uz bildēm.
Paldies Gintam Samedovam par foto.

"LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018" rezultāti:

      Ziema Liepājā un tās apkārtnē mūs šogad priecēja gan ar lielu sniegu gan zemu temperatūru. Prieks, ka tas neatturēja dalībniekus braukt ar velosipēdiem. Patiesībā, ar velosipēdu ir iespējams braukt jebkuros laika apstākļos, nepieciešams ir tikai piemērots apģērbs. Somijā, piemēram, ir pilsētas, kur iedzīvotāji visu gadu izmanto velosipēdus ikdienā. Somijā, kur lielāko daļu laika ir auksts laiks un daudz sniega!

      Liepājas velo ziema kā izaicinājums tika izveidots pirmo gadu. Kopumā reģistrējušies pasākumam bija 173 dalībnieki, kas, mūsuprāt, ir labs sākums. Pasākums mērķis bija aktualizēt faktu, ka velosipēds maldīgi tiek uzskatīts tikai par vasaras transportlīdzekli. Un noskaidrot cik cilvēku arī ziemā neliek velosipēdu šķūnītī. Protams, ne jau visi velobraucēji, kas brauc ikdienā piedalījās izaicinājumā.

      Kopējie rezultāti mūs priecē. Gan dalībnieku skaita ziņā, gan veiktā attāluma, gan arī faktā, ka pasākums ir izdevies. Var braukt ziemā un to pierādāt Jūs, dalībnieki! Paldies Jums.

      Liela daļa no dalībniekiem velosipēdu izmanto ikdienā, ko varēja redzēt no to braucieniem. Jāatzīmē Imanta veikums - 4200 km, kas, pat Liepājas velo vasarā būtu līdera rezultāts. Ceram, ka viņš piedalīsies arī "Liepājas velo vasara 2018". Prieks par Lauru, kas ir uzvarējusi sieviešu ieskaitē un ar saviem braucieniem parādījusi to, ka ikdienā izmantot velosipēdu var vienkārši un dara to ar prieku. Arī Āris brauc ikdienā un izmanto velosipēdu lai dotos uz darbu vai no tā.

SIEVIETES

1.vieta - Laura Pirtniece - 2419.32 km

2.vieta - Baiba Petkus - 1978.38 km

3.vieta - Līga Rozenšteina - 1880.84 km

4.vieta - Inta Untenberga - 1174.78 km

5.vieta - Monta Priedola - 715.11 km

6 vieta - Inga Krūtaine - 561.19 km


VĪRIEŠI:

1.vieta - Imants Švarcs - 4206.06 km

2.vieta - Āris Burkins - 2721.27 km

3.vieta - Markuss Ozols - 2576.53 km

4.vieta - Imants Priede - 2021.32 km

5.vieta - Jānis Ašmanis - 1775.35 km

6 vieta - Armands Macpans - 1477.77 km


Rezultāti tika apkopoti ņemot vērā 2 noteikumus: reģistrācija endomondo izaicinājumam un aizpildīta pieteikuma anketa.

1.-3. vietu ieguvēji saņems atbalstītāju dāvātās balvas (dāvanu kartes), 3.-6.vietu ieguvējiem tiks pasniegti forši suvenīri no Liepājas pilsētas domes.

Apbalvošana notiks 20.03.2018. plkst. 18:30 kafejnīcā "Makšķernieku namiņš" Vecā ostmala 11, LIepāja. Aicinām visus dalībniekus.

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Šogad ziema mūs lutina ar zemu temperatūru un sniegu, BET tas nebūt nebaida velobraucējus, kam velosipēds ir ikdienas transportlīdzeklis.

Šogad LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018 tika organizēta pirmoreiz, kā pilotprojekts, ar mērķi motivēt velobraucējus pārvietoties ar velosipēdu arī ziemā. Kā zināms, gadalaiks pats par sevi nav iemesls lai nelietotu velosipēdu. Viss sākas ar vēlmi pārvietoties aktīvi un videi draudzīgi. Ziemā slīd visiem: automašīnām, gājējiem slēpotājiem un velosipēdistiem. Tikai katrs no tiem apzinās sava transportlīdzekļa spējas un vadīšanas īpašības. Bettas ir iztirzājams un garš temats, atgriežamies pie pasākuma.

Liepājas velo ziema ir kaut kas jauns. Priecājamies par samērā kuplo dalībnieku pulku.

Tuvojas izaicinājuma finišs un sākam sarūpēt balvas, kuras pasniegsim uzvarētājiem individuāli. Kopēju apbalvošanas pasākumu neorganizēsim, piedodiet, visus spēkus, resursus un idejas novirzam nākamajam vasaras pasākumam. Bet noteikti foto galerijās redzēsiet apbalvošanu!

Apkopojam mūsu sponsoru dāvātās balvas un esam milzīgu pateicību parādā SIA "BlueShockRace" elektrokartingu hallei (Anda Madara Lībe); Liepājas teātrim (Jevgenija Skoraja) un Liepājas pilsētas domei (Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa) un tās vadītājai Elīnai Tolmačovai.

Zemāk varam apskatīt balvas ko saņems izturīgākies braucēji ziemā. Būs arī silta dāvana no Liepājas olimpiskā centra, kur tās ieguvēji varēs sasildīties baseinā un pirtiņās pēc ziemīgajiem braucieniem.

Prieks par visiem dalībniekiem. Mēs, organizētāji nākamgad centīsimies rīkot šo izaicinājumu atkal, bet tagad ķeramies klāt vasaras izaicinājumam.

Juhuuuu...Liepāja ir velo pilsētaaaaaaaa!!!!!!

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Ir pienācis laiks, kad ārā vairs nav silts laiks un pie mums to sauc par ziemu. Bet braukt ar velosipēdu var arī ziemā, var, var...! Var un ir cilvēki, kas to dara, ir daudz pilsētu pasaulē ar bargākiem laikapstākļiem un tur cilvēki brauc.

Mēs arī varam un daram! Braucam, skaitam km un sparīgākie tiks pie balvām. Balvām no mūsu atbalstītājiem, kas ir afišas apakšā norādīti.


Noteikumi dalībniekiem ir tie paši kas "Liepājas velo vasaras" pasākumos attiecībā uz godīgu dalību - neizmantot citus transporta veidus, kā tikai velosipēdus; braucieniem 2/3 ir jābūt Liepājā vai afišā minētajos novados (arī Aizputes - kļūdas pēc nav ielikts afišā); dalībniekam jāreģistrējas gan "endomondo" izaicinājumā (poga zemāk), gan arī jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma; jāievēro godīgas dalības principi, jābūt gatavam, ka visi braucieni godalgoto vietu ieguvējiem tiks pārbaudīti un var tikt jautāts precizējums par kādu konkrētu braucienu ar velosipēdu.

Par balvu pasniegšanu informēsim pasākuma gaitā (vietu un laiku). Pasākuma laikā var tikt un būs pēkšni uzdevumi, kas attieksies uz pasākuma būtību, par tiem informācija tiks ievietota šajā mājas lapā, kā arī informācija par to tiks publicēta "Velo-Redele" Facebook profilā.

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apgērbs! Braucam!

http://ej.uz/LVZ_2018


Neapšaubāmi, ir laiks un dienas, kad braukt ar velosipēdu liekas tīrais neprāts! Arī mums ir dienas, kad paveroties pa logu un redzot lielās lietus lāses logā, šķiet, nē, tikai ne ar velosipēdu! Bet saņemoties un izejot no mājas ar velosipēdu, sākot braukt, saprotams, ka nev nemaz tik traki un lietus jau ir tikai lietus. Pie kam, ja esi sagatavojies tam un ir lietus jaka vai vēl labāk - specapģērbs - nekas nav neiespējams. Ir tikai jāgrib un visu var panākt un izdarīt.

Šo pasākumu izveidojām, jo iedvesmojāmies no kādas Somijas pilsētas, kur pat ziemas laikā 60 % no iedzīvotājiem turpina braukt ar velosipēdiem! Un tas ir Somijā!?!?!? Latvijas ziemas nebūt nav tik bargas, īpaši pie jūras, tātad, Liepājā un tās apkārtnē. Parasti ziemas ir siltas un var pārvietoties ar velosipēdu.

Tātad, pasākums "Liepājas velo ziema 2018" ir sekotājs ikgadējam, nu jau 4 pasākumam "Liepājas velo vasara". Esam par velosipēdiem un to izmantošanu ikdienā.

0
.

 .